Chcete si prodloužit léto u Vašeho domu?

Chcete Váš balkon nebo lodžii využívat celoročně a zvětšit si užitnou plochu svého bytu či domu?

Chcete se chránit před prachem z ulice?

Potřebujete nové či opravit poškozené žaluzie nebo sítě proti hmyzu?

Potřebujete seřídit a opravit Vaše okna?

Bezrámové zasklívací systémy

AluVista

Oproti konkurenčním systémům nemá systém AluVista pomocný vodící oblouk(výhybku) u stropu pro vedení skel, manipulace se skly je tím velice snadná, protože skla se po odsunutí do krajní polohy pouze otočí na bok.

Bezrámový posuvný a otočný zasklívací systém z čirého bezpečnostního skla o tloušťce 6 mm a vodicích hliníkových profilů pro zasklení lodžií, balkónů a výklenků domů. Skleněné tabule jsou vsazeny do plastových dílců zajišťujících posun křídel ve vodících kolejnicích a jejich následné otevírání. 2 – 16 posuvných a otvíravých křídel pojíždí po spodní kolejnici v úrovni zábradlí a jsou vedena horní kolejnicí stejného tvaru (nezasahují do vnitřního prostoru lodžie či balkónu). Ve spodní kolejnici jsou vyraženy drenážní otvory pro odtékání dešťové vody a tajícího sněhu. Boční uzavírací profily a speciální těsnění mezi křídly zajišťují téměř dokonalou těsnost celé konstrukce. Ve spodní a horní rovině jsou průduchy pro trvalou infiltraci. Systém je koncipován tak, aby byl použitelný pro všechny modulové rozměry i konstrukční soustavy.

Bezrámový systém AluVista je používán především pro zasklívání balkonů a lodžií, popř. horní zasklení v altánech.

 

AluFlexi

Systém je téměř shodný se systémem AluFlexi-rámový. Základem AluFlexi-bezrámový je využití čirého kaleného skla o tloušťce 6mm, díky jehož speciálnímu uchycení zde nejsou vertikální profily. Absenci vertikálních profilů zde nahrazuje silikonové těsnění. Samotný systém zasklení balkonu a zasklení lodžie, pak budí dojem jednolité skleněné plochy.

Galerie realizovaných zakázek